Mocny wzwód daje szczęście

Według najnowszych badań męska wiara we własne możliwości seksualne w poszczególnych państwach Europy przedstawia się zupełnie różnie. I tak Hiszpanie są najbardziej zmartwieni swoimi umiejętnościami, Niemcy natomiast najbardziej zadowoleni.

Badania przeprowadzone przez jedną z firm farmaceutycznych objęły 12 europejskich państw. Okazało się, że 95 proc. dorosłych uważa, że wiara we własne możliwości jest niezbędnym składnikiem udanego życia seksualnego.

84 proc. ankietowanych mężczyzn przyznało, że najważniejszym składnikiem pewności siebie jest umiejętność zaspokojenia swojej partnerki, z czym zgodziło się 75 proc. ankietowanych kobiet. Równocześnie ponad jedna trzecia kobiet stwierdziła, że ich parnterzy chcieliby doświadczyć mocniejszej erekcji i tym samym poprawić swoje życie erotyczne. 

W trakcie badań okazało się, że najbardziej zaniepokojeni swoimi umiejętnościami są Hiszpanie – 83 proc. z nich chciałoby mieć silniejszy wzwód. Zaraz za nimi byli Turkowie (80 proc.), następnie Włosi (76 proc.). Najspokojniejsi o swoje możliwości są Niemcy – tylko 40 proc. z nich pragnie mieć mocniejszą erekcję. 

– Mężczyźni muszą czuć się pewni odnośnie seksu, aby być zadowolonym z niego. Ale żeby być pewnym i zadowolonym, mężczyzna musi wiedzieć, że ma mocną erekcję i że potrafi zaspokoić swoją partnerkę – twierdzą koordynatorzy przeprowadzonych badań. 

– Problemy z erekcją mogą dotyczyć mężczyzn w każdym wieku i są częstsze niż powszechnie się uważa. Nasze badania ujawniają, że 70 proc. Europejczyków między 25. a 64. rokiem życia doświadcza mocnego wzwodu. Jednak wśród mężczyzn między 55. a 64. rokiem życia dotyczy to jedynie 50 proc. – dodają. 

Procentowe wyniki wskazujące przedstawicieli poszczególnych narodów, którzy pragnęliby mieć mocniejszy wzwód: Hiszpanie 83 proc., Turcy 80 proc., Włosi 76 proc., Brytyjczycy 62 proc., Francuzi 57 proc., Belgowie 50 proc., Szwedzi 47 proc., Rumuni i Duńczycy 46 proc., Holendrzy 42 proc., Finowie 41 proc., Niemcy 40 proc.

Źródło: abcZdrowie.pl

Zobacz również: 7 sposobów, aby wychować szczęśliwe dziecko

Zobacz także

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Seks:

Pigułka antykoncepcyjna dla mężczyzn już blisko! Koniec implantów piersi - przeszczepy tłuszczu coraz popularniejsze Popularne leki wywołują zaburzenia erekcji Ciąża po trzydziestce zależna od grupy krwi? Zycie społeczne w łonie matki Współczesny poród nie jest już traktowany jak choroba Farmacja wygrała spór - pigułka "5 dni po" wejdzie na rynek USA Rywalizacja o kobiety skraca życie mężczyzn Nowatorska metoda walki z zakażeniami HIV Badanie krwi powie, kiedy nadejdzie menopauza Tusza przeszkadza cieszyć się seksem Brak ochoty na seks to wyższe ryzyko impotencji w przyszłości Niski testosteron i impotencja to większe ryzyko dla serca Młodzi ludzie są zdania, że stosunek oralny to nie seks Opalanie wzmaga popęd płciowy u mężczyzn Jak czują mężczyźni? Seks w młodym wieku zwiększa ryzyko raka szyjki macicy Małżeństwo dobre dla ciała i ducha Viagra dla kobiet Pigułki zwiększające popęd seksualny u kobiet Prezerwatywy popularne tak samo jak pigułki