Niemcy najgorszymi kochankami na świecie!

Niemcy są najgorszymi kochankami na świecie – 15 000 Niemek uznało, że są oni zbyt śmierdzący. Drugie miejsce przypadło Anglikom – według ich partnerek są po prostu za leniwi, a trzecie Szwedom – ponieważ zbyt szybko kończą stosunek. Listę najlepszych kochanków otwierają zaś Hiszpanie, za nimi są Brazylijczycy i Włosi. Badania przeprowadziła strona www.OnePoll.com, która pytała kobiety z 20 krajów o ocenę miłosnych zdolności mężczyzn i uzasadnienie jej.
Niemcy pachną nieładnie, Anglicy nie są aktywni, Szwedzi się spieszą, Holendrzy dominują, Amerykanie są szorstcy, Grecy – ckliwi, Walijczycy – egoistyczni, Szkoci – za głośni, Turcy – bardzo się pocą, a Rosjanie mają zbyt duże owłosienie dla przeciętnej kobiety.

Kolejne miejsca na liście najlepszych kochanków po Hiszpanach, Brazylijczykach i Włochach zajęli Francuzi, Irlandczycy, Afrykanie, Australijczycy, Nowozelandczycy, Duńczycy i Kanadyjczycy. Polaków brak.

 – Te wyniki otworzą oczy tysiącom mężczyzn na całym świecie, a kobiety, które podróżują, mogą szukać i sprawdzać potencjalnych kochanków dzięki tej liście – powiedział rzecznik www.OnePoll.com.

Źródło: Telegraph.co.uk

Zobacz także:

Zobacz również: Czy wielkość członka ma znaczenie?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Seks:

Pigułka antykoncepcyjna dla mężczyzn już blisko! Koniec implantów piersi - przeszczepy tłuszczu coraz popularniejsze Popularne leki wywołują zaburzenia erekcji Ciąża po trzydziestce zależna od grupy krwi? Zycie społeczne w łonie matki Współczesny poród nie jest już traktowany jak choroba Farmacja wygrała spór - pigułka "5 dni po" wejdzie na rynek USA Rywalizacja o kobiety skraca życie mężczyzn Nowatorska metoda walki z zakażeniami HIV Badanie krwi powie, kiedy nadejdzie menopauza Tusza przeszkadza cieszyć się seksem Brak ochoty na seks to wyższe ryzyko impotencji w przyszłości Niski testosteron i impotencja to większe ryzyko dla serca Młodzi ludzie są zdania, że stosunek oralny to nie seks Opalanie wzmaga popęd płciowy u mężczyzn Jak czują mężczyźni? Seks w młodym wieku zwiększa ryzyko raka szyjki macicy Małżeństwo dobre dla ciała i ducha Viagra dla kobiet Pigułki zwiększające popęd seksualny u kobiet Prezerwatywy popularne tak samo jak pigułki Mocny wzwód daje szczęście Konopie indyjskie nie dla ogierów Pochwal się, gdzie uprawiałeś seks